Pobřeží slonoviny – japonsko

Nejoblíbenější videa

Pobřeží slonoviny porazilo Japonce, k obratu přispěl gólem...Fotbalové MS v Brazílii, utkání základní skupiny C (Recife) Pobřeží slonoviny - Japonsko. Japonský hráč Makoto Hasebe (vpravo) a Wilfried Bony z Pobřeží slonoviny.Pobřeží slonoviny otočilo duel s Japonskem, gólem k...Recife – Ještě v čtyřiašedesáté minutě i přes tlak s Japonskem prohrávali. Fotbalisté Pobřeží slonoviny však poté během necelých sto dvaceti vteřin dokázali. ŽIVĚ Kolumbie vs. Pobřeží slonoviny, sledujte MS ve...Jak fotbalisté Kolumbie, tak Pobřeží slonoviny úvodní zápas zvládli vítězně. Parádním výkonem se prezentovali zejména Kolumbijci, kteří přejeli Řecko 3:0. Sloni museli otáčet skóre proti Japonsku, což se jim povedlo až v poslední. pobřeží slonoviny | iFotbal.com - fotbal onlineTouré: Sudí nás poškozovali, ale africké týmy nikoho nezajímají. japonsko Keisuke Honda. O postup by si to měly rozdat i reprezentace Japonska a Pobřeží slonoviny, které na historickou účast v osmifinále teprve čeká. Pobřeží slonoviny - Japonsko 2:1, bleskový obrat odstartoval...GÓL V PRVNÍM ZÁPASE NA MS. Wilfried Bony z Pobřeží slonoviny skóroval proti Japonsku. | foto: Reuters. Japonsko - Řecko 0:0, remíza pomohla Kolumbii do osmifinále

Fotbal: Pobřeží slonoviny - Japonsko

Přímý přenos utkání základní skupiny Mistrovství světa ve fotbalu 2014 v Brazílii. Archiv pořadu Fotbal: Pobřeží slonoviny - Japonsko Fotbal: Pobřeží slonoviny - JaponskoTéma - pobřeží slonoviny | FotbalPortal.cz15.06. - Didier Drogba nenastoupil v základní sestavě a Japonsko po poločase vedlo 0:1. V 62. minutě ovšem přišel na hřiště a přinesl vodu pro slony. Oživil hru a Pobřeží slonoviny během dvou minut otočilo utkání. Mistrovství světa 2014...zápasu Pobřeží slonoviny - Japonsko...Preview zápasu Pobřeží slonoviny - Japonsko poskytuje předzápasové informace v rámci fotbalového Mistrovství světa 2014.. 2 : 1 (0:1). Sloni touží po historickém postupu, prvním soupeřem je Japonsko. Tanzánie - P. slonovinyKolumbie hledá náhradu za Falcaa,"Slonům" může chybět Touré...Kolumbijský fotbalista Juan Cuadrado (vlevo) dává gól Japonsku.. Fotbalové MS v Brazílii, utkání základní skupiny C (Recife) Pobřeží slonoviny - Japonsko. Japonský hráč Makoto Hasebe (vpravo) a Wilfried Bony z Pobřeží slonoviny.ONLINE: Pobřeží Slonoviny - Japonsko. Bony hraje místo...Uprostřed noci vyběhnou hvězdy Pobřeží Slonoviny v dalším zápase mistrovství světa proti týmu z Japonska. Velkým překvapením je, že kanonýr a kapitán týmu Didied Drogba začne duel pouze na lavičce. Téma: Pobřeží slonoviny - ČeskéNoviny.czZpravodajský server přinášející on-line aktuální informace ČTK. . Fotbalové MS v Brazílii, utkání základní skupiny C (Recife) Pobřeží slonoviny - Japonsko. Japonský hráč Makoto Hasebe (vpravo) a Wilfried Bony z Pobřeží slonoviny.